+420 723 513 475

Jsme dodavatel AdBlue pro Českou republiku. Jsme BLUE Chemie.

Založeno v srdci Evropy, v České republice, BLUE Chemie je dodavatelem AdBlue® řešení pro moderní dieselové motory. S hlubokými kořeny v chemickém průmyslu a vášní pro ochranu životního prostředí, BLUE Chemie je hrdým zastáncem čistějšího a udržitelnějšího světa.
mouse scroll
tree
construction worker

Důraz klademe na inovace, výzkum a vývoj, abychom neustále zlepšovali naše produkty a služby. Věříme, že spolehlivost, transparentnost a společenská odpovědnost jsou klíčovými hodnotami, na nichž je postavena naše společnost. Děkujeme vám za důvěru v BLUE Chemie – vašeho partnera pro čistší budoucnost.

Kvalita

Spolehlivost

Rychlost dodání

AdBlue pomáhá snižovat emise oxidů dusíku (NOx), které vznikají v dieselových motorech. Tím přispívá k ochraně životního prostředí. Většina moderních dieselových vozidel vyžaduje AdBlue k splnění stále přísnějších emisních norem, jako je Euro 6. Pravidelné používání AdBlue může optimalizovat výkon motoru a snížit spotřebu paliva. Kromě ekologických výhod může používání AdBlue snížit provozní náklady díky lepší spotřebě paliva.

BLUE Chemie klade důraz na nejvyšší standardy kvality. Námi dodávané AdBlue je vyrobeno podle přísných evropských norem a je garantováno, že poskytne optimální výkon. Jelikož pocházíme z České republiky, rychle reagujeme na potřeby místního trhu a zabezpečujeme rychlé a flexibilní dodávky. Nakupováním od naší společnosti BLUE Chemie podporujete firmu, která je hrdým zastáncem udržitelnosti a ochrany životního prostředí.

Zobrazit technický list Zobrazit bezpečnostní list
Kontaktujte nás
Radek Kondratów
Jednatel společnosti
+420 723 513 475
radek@bluechemie.cz
obchod@bluechemie.cz
Vendula Kubíková
Obchodní ředitelka
+420 605 102 872
kubikova@bluechemie.cz
BLUE Chemie s.r.o.
Kostelní 3315/2a
747 21 Kravaře

IČO: 19730489
Tomáš Stříbrný
Sales Manager
+420 702 254 734
stribrny@bluechemie.cz
Napište nám